Produkt dnia
FAREX ONLINE PRO 300 LAN
FAREX ONLINE PRO 300 LAN

1 499,00 zł

1 218,70 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

opcje do przełączników

Adapter / Zasilacz Intellinet  POE+ 30W 1X Gigabit RJ45 802.3AT Adapter / Zasilacz Intellinet POE+ 30W 1X Gigabit RJ45 802.3AT
Producent: Intellinet
Cena:

167,00 zł

Cena netto: 135,77 zł

szt.
zobacz więcej
Cudy Moduł SFP SM100GMA-05 850nm MM 0.5Km Cudy Moduł SFP SM100GMA-05 850nm MM 0.5Km
Producent: Cudy
Cena:

32,00 zł

Cena netto: 26,02 zł

szt.
zobacz więcej
Cudy Moduł SFP SM100GSA-20 SM 1310nm 20km Cudy Moduł SFP SM100GSA-20 SM 1310nm 20km
Producent: Cudy
Cena:

43,00 zł

Cena netto: 34,96 zł

szt.
zobacz więcej
Cudy Moduł SFP to RJ-45 Gigabit SM220 SFP Cudy Moduł SFP to RJ-45 Gigabit SM220 SFP
Producent: Cudy
Cena:

64,00 zł

Cena netto: 52,03 zł

szt.
zobacz więcej
Cudy Moduł SFP+ SM10GMA-03 LC MMF 300M 850nm Cudy Moduł SFP+ SM10GMA-03 LC MMF 300M 850nm
Producent: Cudy
Cena:

71,00 zł

Cena netto: 57,72 zł

szt.
zobacz więcej
Cudy Moduł SFP+ SM10GSA-10 LC SMF 10Km 1310nm Cudy Moduł SFP+ SM10GSA-10 LC SMF 10Km 1310nm
Producent: Cudy
Cena:

100,00 zł

Cena netto: 81,30 zł

szt.
zobacz więcej
Cudy Moduł SFP+ to 10G RJ45 Cudy Moduł SFP+ to 10G RJ45
Producent: Cudy
Cena:

241,00 zł

Cena netto: 195,93 zł

szt.
zobacz więcej
Cudy Moduł SM40GSR-03 QSFP+  40G 300m SR4 850nm Cudy Moduł SM40GSR-03 QSFP+ 40G 300m SR4 850nm
Producent: Cudy
Cena:

306,00 zł

Cena netto: 248,78 zł

szt.
zobacz więcej
Dell #Broadcom 57412 dual port 10GbE SFP+ OCP 3.0 Dell #Broadcom 57412 dual port 10GbE SFP+ OCP 3.0
Producent: Dell
Cena:

705,00 zł

Cena netto: 573,17 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl