Produkt dnia
FAREX ONLINE PRO 300 LAN
FAREX ONLINE PRO 300 LAN

1 499,00 zł

1 218,70 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

karty sieciowe

Inspur Adapter 10Gb Multi-Mode SFP+ Optical Module Inspur Adapter 10Gb Multi-Mode SFP+ Optical Module
Producent: Inspur
Cena:

278,00 zł

Cena netto: 226,02 zł

szt.
zobacz więcej
Inspur Adapter 25Gb Multi-Mode SFP+ Optical Module Inspur Adapter 25Gb Multi-Mode SFP+ Optical Module
Producent: Inspur
Cena:

686,00 zł

Cena netto: 557,72 zł

szt.
zobacz więcej
Inspur Adapter E810 OCP3.0 NIC_25Gbps_2Port_LC Inspur Adapter E810 OCP3.0 NIC_25Gbps_2Port_LC
Producent: Inspur
Cena:

1 892,00 zł

Cena netto: 1 538,21 zł

szt.
zobacz więcej
Inspur Adapter E810 PCIE NIC_25G_2Port_LC Inspur Adapter E810 PCIE NIC_25G_2Port_LC
Producent: Inspur
Cena:

728,00 zł

Cena netto: 591,87 zł

szt.
zobacz więcej
Inspur Adapter X710 PCIe M5/M6 NIC_10Gbps_2Port_LC Inspur Adapter X710 PCIe M5/M6 NIC_10Gbps_2Port_LC
Producent: Inspur
Cena:

546,00 zł

Cena netto: 443,90 zł

szt.
zobacz więcej
Quantum Karta SAS HBA DNADS-UHBN-012A Quantum Karta SAS HBA DNADS-UHBN-012A
Producent: Quantum
Cena:

3 324,00 zł

Cena netto: 2 702,44 zł

szt.
zobacz więcej
Synology Karta QLE2692 16GFC HBA Adapter Card Synology Karta QLE2692 16GFC HBA Adapter Card
Producent: Synology
Cena:

5 846,00 zł

Cena netto: 4 752,85 zł

szt.
zobacz więcej
Synology Karta rozszerzeń E10G22-T1-Mini 10GbE RJ45 Synology Karta rozszerzeń E10G22-T1-Mini 10GbE RJ45
Producent: Synology
Cena:

680,00 zł

Cena netto: 552,85 zł

szt.
zobacz więcej
Synology Karta sieciowa E10G21-F2 2xSFP+ 10Gbps PCI-e 3.0 x8 Full Duplex Synology Karta sieciowa E10G21-F2 2xSFP+ 10Gbps PCI-e 3.0 x8 Full Duplex
Producent: Synology
Cena:

1 268,00 zł

Cena netto: 1 030,89 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl